When it comes to new skincare I always take my time. Not because I don't want to try out new products, but because I am using and trying SO MANY products all the time and some even at the same time, that at one point I noticed that a lot of them I had to get rid of because of the expiration date. And it's not like I keep them all to myself only. Besides me, my sister and mom will have the most youthful looking skin for years to come. 
Since then I have been really cautious what products I open and use. So as my intro might suggest - these are not that very new products on the market. If I remember correctly then I was introduced to them last autumn. Seriously, I can't believe I'm even typing this. Where did the time go? 
Eisenberg Start is a new generation of skincare meant for women & men, including the young and urban, who are exposed to environmental damage. Together in the line there are 7 products, designed to offer antioxidant, anti-pollution and protective action while respecting your skin. I have been lucky to try out 5 of the products from this range, so let's have a look.  
______________________________________
Kas attiecas uz jaunu sejas kopšanas kosmētikas izmēģināšanu, es ar to nesteidzos. Ne tādēļ, ka nevēlos izmēģināt jaunus produktus, bet gan tādēļ, ka izmantoju un testēju TIK DAUDZ produktus, brīžiem pat vienlaicīgi, ka vienā mirklī es konstatēju, ka man ir no daļas jāatbrīvojas, jo vairākiem produktiem bija beidzies derīguma termiņš. Un nav jau arī tā, ka visus produktus paturu tikai sev. Nē, nē, manas ģimenes dāmas tiek lutinātas uz urrā. Mums vēl daudzus gadus būs jaunas un tvirtas sejas ādas! 
Kopš šīs pēdējās produktu revīzijas, es ļoti sekoju līdzi tam, kurus produktus atveru un lietoju. Kā pēc mana ievada vari noprast - šie nav pavisam jauni produkti tirgū. Ja es pareizi atceros, tad ar tiem tiku iepazīstināta pagājušā gada rudenī. Godīgi sakot, nespēju noticēt, ka to rakstu. Kur paskrēja laiks? 
Eisenberg Start ir jauna sejas kopšanas līnija paredzēta kā sievietēm & vīriešiem, tā arī jauniešiem un pilsētas iedzīvotājiem, kuri ir pakļauti apkārtējās vides kaitīgajai ietekmei. Kopā līnijā ir pieejami 7 produkti, kuri nodrošina aizsardzību pret piesārņojumu un antioksidējošu iedarbību, vienlaikus respektējot ādu. Man bija tā iespēja izmēģināt 5 produktus no šīs līnijas, tad nu aplūkosim tos.

Eisenberg Airy Foaming Water ( Pieejams Douglas te)

I am all about double cleansing. So when I take most of my makeup off, this is the next product that I use to really get my skin clean. But I don't use it only in the evening, I also use it in the morning. Two pumps are enough for the whole face. I massage it thoroughly into my skin and wash it off with a lukewarm water. The skin feels clean after using it, and the best part - it doesn't feel dry. 
Key ingredients: Purslane extract, Moringa Seed extract & extract of Microalgae 
______________________________________
Es piekopju dubulto sejas attīrīšanu. Tādēļ, kad esmu lielāko daļu kosmētikas notīrījusi, šis ir nākamais produkts, kuru izmantoju, lai kārtīgi attīrītu savu sejas ādu. Bet es nelietoju to tikai vakarā, man patīk to lietot arī no rīta. Es kārtīgi to uzklāju uz sejas, iemasēju un tad noskaloju ar remdenu ūdeni. Seja pēc tam jūtas tīra, un pats labākais - nav tā savilktas/sausas sejas sajūta. 
Galvenās sastāvdaļas: Portulakas ekstrakts, Moringas sēklu ekstrakts & Mikroaļģu ekstrakts

Eisenberg Pure Micellar Water ( Pieejams Douglas te)

One of my favorite products from this Start line, is definitely this Micellar Water. I use it so much, that it's going to be the first product I will run out of. I use it in the morning, I use it throughout the day, if I have no makeup on, but feel like there is too much sebum on my face, I use it in the evening after Airy Foaming Water, to double check that my skin is clean. I may struggle to explain, but I love how clean and soft my skin feels after using it. There are so many Micellar Waters out in the market. From most of them I have this feeling that there is a layer left on my skin that I want to wash off, or some make my skin feel overly clean, leaning to feeling dry. So yes, this is a fantastic Micellar Water, that does it's job!  
Key ingredients: Purslane extract, Moringa Seed extract, Hyaluronic Acid & Pro-Vitamin B5
______________________________________
Viens no šīs Start līnijas, maniem mīļākajiem produktiem, viennozīmīgi ir šis Micelārais Ūdens. Es to lietoju tik bieži, ka tas būs pirmais produkts, kuru izlietošu. Es lietoju to no rīta, pa dienu, ja man nav uzklāta kosmētika, bet ir sajūta, ka uz sejas saražojies pārāk daudz sebums, kā arī vakarā, pēc putām, lai kārtīgi pārliecinātos, ka uz manas sejas nav aizķērusies kosmētika. Man ir grūti izskaidrot, bet es dievinu kā šis produkts liek manai ādai justies - tīrai, bet mitrinātai. Šobrīd tirgū ir tik daudz Micelārie ūdeņi. Diemžēl, no lielākās daļas, pēc lietošanas, man ir sajūta, ka uz ādas būtu palicis neredzams produkta slānis, kuru uzreiz gribas nomazgāt, vai arī daži vienkārši liek ādai justies pārāk attīrītai - sausai. Tā kā jā, šis ir fantastisks Micelārais ūdens, kas lieliski dara savu darbu!
Galvenās sastāvdaļas: Portulakas ekstrakts, Moringas sēklu ekstrakts, Hialuronskābe, Pro-Vitamīns B5

Eisenberg Moisturising Defence Mask ( Pieejams Douglas te)

I love a good face mask. Especially those you can keep on your face over night. As you might guess, yes, this one you can also use as a sleeping mask, or you can rinse it off after 15min. But why wash off something good that you can keep on your face for longer?  When you apply it, it remind of a face cream, but once you start working it in, it turns into fresh gel. This mask not only fights against pollution and inflammations, it also intensely moisturizes. The next day my skin always feels fresh and plump.  


Key ingredients: Purslane extract, Moringa Seed extract, & Hyaluronic Acid
______________________________________
Es novērtēju labas sejas maskas. It īpaši tās, kuras var atstāt uz sejas visu nakti. Kā jau noproti, jā, šo masku var izmantot kā nakts masku, vai arī to var 15min pēc uzklāšanas noskalot. Bet kādēļ nomazgāt nost kaut ko tik labu, kas varētu darboties visu nakti? Kad tā tiek uzklāta, tā sākumā atgādina sejas krēmu, bet līdzko tā tiek iestrādāta ādā, tā pārvēršas par gēlu.  Šī maska ne tikai cīnās pret piesārņojumu un iekaisumiem, bet tā arī intensīvi mitrina. Nākamajā rītā, pēc maskas lietošanas, mana seja izskatās moža un padzērusies.
Galvenās sastāvdaļas: Portulakas ekstrakts, Moringas sēklu ekstrakts, & Hialuronskābe

Eisenberg Anti-Pollution Defence ( Pieejams Douglas te)

Not sure yet if this takes the Nr. 1 or Nr. 2 place on my ''favorite product from this line'' list, but it is on the top of it. I know Eisenberg Paris products. Over the past couple of years, I have had the pleasure and honor of trying a lot of them, so I know, that their products will never disappoint me. But this face cream, not only didn't disappoint me, but it surprised me, because from all of the creams I have tried, from this brand, I like this the most! 
It has a light, velvet-like texture. It sinks into the skin very fast, and it almost feels as if you hadn't applied anything, but at the same time the skin feels hydrated. During the day, the skin doesn't produce extra sebum, and it works great under makeup. And to top it all, you can use it in the morning and evening on the face, eye zone and on the neck.
Key ingredients: Purslane extract, Moringa Seed extract, Natural Vitamin E & Hyaluronic Acid
______________________________________
Neesmu pārliecināta, vai šis ierindosies 1. vai 2. vietā manā sarakstā - ''mīļākais produkts no šīs līnijas'', bet tas viennozīmīgi ir pašā saraksta augšā. Es zinu Eisenberg Paris produktus. Pēdējo gadu laikā, man ir bijis tas prieks un gods, ļoti daudzus no tiem izmēģināt, līdz ar ko es zinu, ka viņu produkti man nekad neliks vilties. Bet šis sejas krēms, ne tikai nelika man vilties, bet arī pārsteidza, jo no visiem līdz šim lietotajiem krēmiem, no šī zīmola, man tas ir iepaticies visvairāk! 
Tam ir viegla, zīdaina tekstūra. Uzklājot, tas ļoti ātri iesūcas ādā. un ir sajūta, ka nekas nebūtu uz sejas uzklāts, bet ir jūtams, ka seja ir mitrināta. Dienas laikā, nav novērojama izteikti lielāka sebuma veidošanās, un tas lieliski sadzīvo kopā ar dekoratīvo kosmētiku. Un tam visam papildus, to var lietot no rīta, vakarā uz sejas, acu zonas un kakla ādas.    
Galvenās sastāvdaļas: Portulakas ekstrakts, Moringas sēklu ekstrakts, Dabīgais E Vitamīns & Hialuronskābe

Eisenberg SOS Blemishes ( Pieejams Douglas te)

This is a must-have product in anyone's skincare arsenal. It's a fresh gel, that you apply exactly on your problem area. Woke up with an unexpected ''tenant'' (that's how I like to call my pimples)? Apply the SOS gel on it throughout the day, and watch it disappear. Thanks to the ingredients, this gel accelerates the clearance of blemishes and pimples.
Key ingredients: Purslane extract, Moringa Seed extract, extract of Microalgae, Vitamin PP or B3, Salix Nigra bark extract & Hyaluronic Acid
______________________________________
Šis ir must-have produkts jebkura sejas kopšanas arsenālā. Tas ir svaigs gēls, kurš ir jāuzklāj konkrēti uz problēmzonu. Pamodies ar negaidītu ''īrnieku'' (es tā dēvēju pumpas)? Uzklāj SOS gēlu uz tā, vairākas reizes dienā, un skaties kā pumpa pazūd. Pateicoties sastāvam, šis gēls paātrina attīrīšanu no pūtītēm uz uzlabo ādas izskatu.
Galvenās sastāvdaļas: Portulakas ekstrakts, Moringas sēklu ekstrakts, Mikroaļģu ekstrakts, Vitamīns PP vai B3, Melnā Vītola mizas ekstrakts & Hialuronskābe


Which product caught Your eye?
______________________________________
Un kurš produkts Tevi ieinteresēja visvairāk?