Imagine how amazing it would be to order products from THE makeup store Sephora?! 

Well, now thanks to EshopWedrop it's possible!
______________________________________
Iedomājies cik tas būtu forši pasūtīt produktus no THE kosmētikas veikala Sephora?! 
Tagad, pateicoties EshopWedrop tas ir iespējams!


Ever since I stepped into Sephora in Los Angeles, a couple of years ago, it has become my all time favorite makeup store. Unfortunately they don't offer delivery to Latvia. But I still visit it once in two weeks just to stay up to date with all of the new makeup launches. So when EshopWedrop approached me & explained how their service worked, you can guess once which online store I typed in so fast in my internet browser that I got blisters, haha 
In all honestly - to be able to order makeup, for example the Natasha Denona Sunrise palette, from Sephora is a dream come true!
What is EshopWedrop? 
EshopWedrop is a delivery service that allows you to order products from online stores from USA, Europe and soon also Asia, to Latvia, cost effectively.

How it works?
You find an online store you want to order something from. For example, Sephora. You choose the products you want to purchase and then move on to the checkout. In the checkout shipping address you write your full name and the address of that countries EshopWedrop warehouse that you are ordering from. When your order reaches the warehouse, you receive an e-mail that your order has arrived to XX countries warehouse and is being prepared to be shipped to the central warehouse that is located in Lithuania, Vilnius. When it arrives to the central warehouse you get a notification and get to choose how you want it to be delivered to you - via DPD or Venipak carrier to your home/work, Omniva, DPD, Venipak click&collect points or you can pick up your parcel in Vilnius flagship. 
EshopWedrop service is not only attractive because it allows you to order products from online stores that don't offer shipping to Latvia, but also because delivery costs are lower that the ones that the online stores usually offer.

What you should keep in mind?
When ordering from USA you should keep in mind, that there will be extra expenses for customs & VAT. At the beginning I wanted to place and order from the USA Sephora, but after the final calculations I realized that it would be a lot cheaper to order from Europe Sephora. And you know what, France Sephore sortment is actually pretty good! That is were I ordered this all from. 
This is not a super fast process. As your order is not being shipped straight to Latvia, you have to keep in mind that receiving  your order will take some time. With the international delivery schedule you can get acquainted here

All in all I am super pleased with the service and I am definitely using it again!

If you also dream about shopping online from different stores that still don't ship to Latvia, for example Sephora, then you shouldn't miss the special offer that EshopWedrop has now - create your EshopWedrop account today using the promocode FREESM and get your first EshopWedrop delivery from USA & Europe for free*! Offer is valid and until the 31st December. More info here.
*Delivery is for free if the total costs are around 10 euro. 
______________________________________
Kopš tā laika, pirms vairākiem gadiem, kad es pirmo reizi apmeklēju Sephora veikalu Losandželosā, tas ir kļuvis par manu visu laiku mīļāko kosmētikas veikalu. Diemžēl viņi nepiedāvā iespēju preces pasūtīt uz Latviju. Bet es tāpat apmeklēju viņu mājaslapu vienu reizi divās nedēļās, lai nepalaistu garām jaunumus kosmētikas pasaulē. Tādēļ, kad EshopWedrop ar mani sazinājās & izstāstīja kādu pakalpojumu viņi piedāvā, Tu vari vienu reizi minēt, kuru interneta veikala adresi es savā internetpārlūkā ierakstīju tik ātri, ka man uz pirkstiem uzmetās tūznas, haha 
Bet ja godīgi - iespēja pasūtīt kosmētiku, kā piemēram Natašas Denonas Sunrise paleti, no Sephoras ir sapņa piepildījums!
Kas ir EshopWedrop?
EshopWedrop ir piegādes serviss, kas piedāvā iespēju pasūtīt preces no Amerikas, Eiropas, un drīz arī Āzijas, interneta veikaliem uz Latviju, par izdevīgu cenu.

Kā tas strādā? 
Tu atrodi interneta veikalu no kura Tu vēlies pasūtīt. Piemēram, Sephora. Tu izvēlies produktus, ko vēlies pasūtīt un dodies tālāk uz savu iepirkuma grozu. Noformējot pasūtījumu Tu ievadi savu pilno vārdu, uzvārdu. Vietā, kur jānorāda adrese, Tu ievadi konkrētās valsts EshopWedrop noliktavas adresi. Kad Tavs pasūtījums nonāk EshopWedrop noliktavā, Tu saņem e-pastu, ka Tavs pasūtījums ir nonācis XX valsts noliktavā un tiek sagatavots nosūtīšanai uz Centrālo noliktavu Viļņā, Lietuvā. Kad Tavs pasūtījums nonāk centrālajā noliktavā, Tu saņem e-pastu/paziņojumu un tālāk Tev ir jāizvēlas kā Tu vēlies, lai Tavu pasūtījumu Tev nogādā - ar DPD, Venipak kurjeru, vai Omniva, DPD, Venipak pakomātos/saņemšanas punktos, vai arī ja Tu esi tuvumā, Tu savu pasūtījumu vari izņemt arī Viļņas terminālā. 
EshopWedrop pakalpojums ir pievilcīgs ne tikai ar to, ka viņi piedāvā iespēju iegādāties produktus no interneta veikaliem, kas nepiedāvā iespēju pasūtīt preces uz Latviju, bet arī tādēļ, ka viņu piegādes pakalpojuma cenas ir zemākas, nekā tās parasti ir interneta veikaliem.

Kas būtu jāņem vērā? 
Veicot pasūtījumus no Amerikas jārēķinās, ka būs papildus muitas + PVN izdevumi. Sākotnēji biju plānojusi veikt pasūtījumu no Amerikas Sephoras, bet pēc gala aprēķina sapratu, ka izdevīgāk ir aplūkot mūsu pašu Eiropas Sephora interneta veikalu sortimentu. Un zini, Francijas Sephora sortiments ir ļooooti labs. No tās arī veicu šo pasūtījumu. 
Šis nav super ātrs process. Tā kā pasūtījums netiek sūtīts pa taisno uz Latviju, ir jārēķinās, ka pasūtījuma saņemšana aizņems kādu laiciņu. Ar starptautisko piegāžu grafiku var iepazīties šeit.

Visā visumā esmu super apmierināta ar šo pieredzi un pakalpojumu un es noteikti izmantošu šo iespēju arī nākotnē!


Ja arī Tu sapņo par iepirkšanos interneta veikalos, kuri diemžēl šobrīd vēl nepiedāvā iespēju pasūtīt preces uz Latviju, piemēram Sephora, tad nepalaid garām EshopWedrop piedāvājumu - izveido savu EshopWedrop kontu šodien, izmantojot promo kodu FREESM un saņem savu pirmo piegādi no ASV vai Eiropas bezmaksas*! Piedāvājums ir spēkā līdz 31. Decembrim, vairāk informācijas par to šeit

*Piegāde ir bezmaksas, ja piegādes izmaksas ir līdz 10 eiro.