How to start the new year? With new makeup, of course!
______________________________________
Kā vislabāk iesākt jaunu gadu? Ar jaunu kosmētiku, protams!

Last year, just before the holiday Maybelline kindly surprised me with this little, cute makeup case filled with all the new products! Let's have a closer look of what do we have here and what soon will hit the stores.
______________________________________
Pagājušogad, tieši pirms visiem svētkiem, Maybelline mani patīkami pārsteidza ar šo mazo makeup koferīti, kas bija piepildīts ne tikai ar confetti, bet arī ar daudz jauniem produktiem! Palūkosim tuvāk, kas mums šeit ir un, kas pavisam drīz nonāks veikalu plauktos.

Maybelline SnapScara ( links uz Drogas te)

Maybelline starts the year with a new mascara. What sets apart this mascara from the other Maybelline mascaras? It doesn't contain wax, it has a bended brush, it's clump free and you can take it off with warm water. At the moment I have tried only the shade Pitch Black a couple of times. On my fussy lashes the effect is very natural and light. At the moment, in winter season and to keep the curl, I prefer a waterproof mascara - so for now I will save it for spring or for those light, no makeup - makeup looks. Though I plan to test it out on a snowy day, just to see how it will last.
Available in 3 shades: 01 Pitch Black, 02 Black Cherry, 04 Deja Blue
______________________________________
Maybelline gadu iesāk ar jaunu skropstu tušu. Ar ko šī tuša atšķiras no visām pārējām viņu tušām? Tās sastāvā nav vasks, tai ir atliekta birstīte, to uzklājot neveidojas tušas kamoliņi (skropstas nesaķep) un to var nomazgāt ar ūdeni. Šobrīd, pāris reizes, esmu izmēģinājusi tikai toni Pitch Black. Rezultāts uz manām cimperlīgajām skropstām ir ļoti dabisks un viegls. Šobrīd gan ziemas sezonā un lai noturētu izliekumu, izvēlos ūdens noturīgo tušu - šo pataupīšu pavasarim vai kādam no ''no makeup'' makeupiemm. Bet man ir plāns notestēt viņu kādu dienu kad snigs. Tīri intereses pēc, redzēt kā viņa turās uz skropstām.
Pieejami 3 toņi: 01 Pitch Black, 02 Black Cherry, 04 Deja Blue

Maybelline Super Stay Matte Ink 

From all of the products in the makeup case I am the most excited about the new shades from the Super Stay Matte Ink lipstick collection. Gathering from all the DM's I've received from my instagram followers, there are two categories - ones who adore these lipsticks and others who don't. I belong in the category ''Give them to me x2'' haha. But if I'm being honest - these are one of my favorite lipsticks, and that's a bold statement, because it's hard for me to create a stable relationship with matte lipsticks. I don't know why and how, but for some reason these lipsticks are super long lasting on me, they don't dry out my lips, maybe a little after a 6-8h long wear, the shades are amazing, super pigmented. What else would you want from a lipstick? 
Available 6 NEW! shades: 25 Heroine, 115 Founder, 120 Artist, 125 Inspirer, 130 Self-Starter, 135 Globetrotter
______________________________________
No visa kofera satura vispriecīgākā es biju tieši par šiem jaunajiem Super Stay Matte Ink toņiem. Cik esmu runājusi ar savām instagram sekotājām, ir divas grupas - vienas, kas dievina šīs lūpu krāsas un otras, kurām viņas ne visai. Es esmu kategorijā ''Dodiet man visas x2'' haha. Bet ja nopietni, šīs ir vienas no manām mīļākajām lūpu krāsām, un tas ir spēcīgs apgalvojums, jo man ir diezgan grūti sadraudzēties ar matētām lūpu krāsām. Es nezinu kā un kādēļ, bet uz manām lūpām viņas noturās lieliski, īpaši nesausina, varbūt nedaudz pēc 6-8h valkāšanas, toņi ir lieliski, super pigmentēti. Ko vēl vairāk varētu vēlēties? 
Pieejami 6 JAUNI! toņi: 25 Heroine, 115 Founder, 120 Artist, 125 Inspirer, 130 Self-Starter, 135 Globetrotter

Maybelline Eyeshadow Palette Lemonade Craze 

The last new product is the Lemonade Craze eyeshadow palette. In total there are 12 shades - 8 matte and 4 shimmer. When I tried the shadow pigment with my finger, they seemed quite pigmented, but when I went in with a brush, I had to go in multiple times (in matte shades) to get them as bright and bold as I like. Though, they blend out very nicely. To get the shimmer shades more eye blinding I used glitter primer underneath or a wet synthetic brush. All in all, I think that this is a palette for the beginner or someone who is looking for a very light wash of color, who doesn't care that you can't see what is on the eyes 10m away.
______________________________________
Pēdējais jaunums ir Lemonade Craze acu ēnu palete. Kopumā paletē ir 12 toņi - 8 matēti un 4 spīdīgi. Ēnu pigmentāciju pārbaudot ar pirkstu, tās šķiet diezgan pigmentētas, toties, kad mēģināju ar otu, tās vajadzēja klāt vairākās kārtās (matētās), lai efekts būtu tāds kā man patīk. Toties tās ļoti labi pludinās. Lai spīdīgās ēnas būtu super acis žilbinošas, zem viņām klāju glitteru bāzi vai izmantoju mitru, sintētisko otiņu. Kopumā uzskatu, ka palete ir domāta iesācējiem vai tiem, kas vēlas maigus, viegli izpludinātus toņus, kam nav svarīgi, lai varētu redzēt, kas ir uz acīm 10m attālumā. 
This article contains affiliate links.
Read the disclaimer for more info.