There's a new foundation in town!
______________________________________
Pilsētā ieradies jauns tonālais krēms!

Honestly I was blown away by the PR package! I felt very much like a US, UK, or other big country, beauty blogger, where these kind of beauty packages are an everyday thing. It's very impressive. But let's have a closer look of the products that we have here and that have just hit the Baltic Market.
______________________________________
Godīgi sakot es biju patīkami pārsteigta, kad saņēmu šo PR kasti! Aš sajutos kā beauty bloggere no US, UK vai citām lielajām valstīm, kur šādas paciņas viņiem ir ikdiena. Tā tiešām ir ļoti iespaidīga. Bet palūkosim tuvāk, kas mums šeit ir par jaunumiem, kas tik tikko ir nonākuši Baltijas tirgū.

Can't Stop Won't Stop Matte Primer

Boy where do I even start? This matte primer is something. Something that I'm not a big fan of, unfortunately. Sorry, NYX Cosmetics. When you squeeze it out of the tube, which takes some effort, comes out a pale white base, that turns see-through once you blend it out. When you blend it out you get this cooling effect on your face and then it almost feels like your face is stretched back, you know, like when you do a very thing ponytail? Yeah, that exact feeling. And of course, the face looks mega matte. That would be somewhat alright with me, but the tricky part is blending the foundation on top of it. The foundation doesn't sink into the skin, and the more you try to blend it in and out, the more the primer starts to roll. So for me this is a pass. But if you would like to try it, please try it out in the store or kindly ask for a sample. 
______________________________________
Tā, ar ko lai sāk? Šī matējošā sejas bāze ir kaut kas. Kaut kas, par ko es, diemžēl, ļoti nefanoju. Sorry, NYX Cosmetics. Kad Tu izspied ārā produktu no tūbiņas, kas arī ir jādara uzmanīgi, iznāk blāvi balta bāze, kas pārvēršas caurspīdīga mirklī, kad Tu to izpludini. Kad produkts tiek izpludināts, seju pārņem vēsums un rodas tāda sajūta it kā tā tiktu nostiepta. Apmēram tāpat kā tad, kad tiek mati sataisīti ļoti stingrā zirgastē. Un protams, seja izskatās mega matēta. Tas viss it kā vēl būtu ok. Bet sarežģījumi rodas, kad mēģini izpludināt tonālo krēmu pāri šai bāzei. Tonālais krēms neiesūcas, neieguļ ādā kā gribētos un jo vairāk Tu sāc produktu iestrādāt un izpludināt, jo vairāk sejas bāze sāk velties. Tādēļ šī bāze nebūs priekš manis. Bet ja Tu vēlies to izmēģināt, lūdzu, pirms pirkšanas izmēģini to veikalā un palūdz, vai viņi nevar Tev iedot testerīti.

Can't Stop Won't Stop Full Coverage Foundation

Finally the newest NYX Cosmetics foundation has reached the Baltics! I've been waiting to try it out since September! Can't Stop Won't Stop Full Coverage Foundation is a super matte (and I mean SUPER MATTE), waterproof, long lasting foundation that is suitable for every skin type. I've tested it out three times so far and here is what I think. You have to work with it fast, because once it sets, it sets. I wouldn't suggest putting little amounts of it around the face before blending it out. Better do one side of the face, then the other and then the forehead. I have combination skin type, my ''shine'' area is the T zone. I tried it with the matching primer - it was too matte and the primer is .. well you can read about it above. I tried without a primer, it still was too matte and caught on my normal/dry areas. So what works for me is a very glowy base. Currently I've been using/testing it with the Born To Glow face primer. And it makes the foundation look matte but a tiny bit radiant. Still, you definitely feel that you have a foundation on your face - it's not lightweight, but at the same time it provides full coverage. I still have to try it with an oil primer. In a way it reminds me of Maybelline Super Stay Matte foundation, but NYX Cosmetics for sure provides a lot better shade range.
Available in 45 shades
______________________________________
Beidzot jaunākais NYX Cosmetics tonālais krēms ir nonācis līdz Baltijai! Es jau no Septembra gaidu, kad varēšu to izmēģināt! Can't Stop Won't Stop pilnas sedzamības tonālais krēms ir super matēts (nu tā ka SUPER MATĒTS), ūdens noturīgs, ilgnoturīgs, un ir paredzēts visiem sejas tipiem. Līdz šim, es to esmu izmēģinājusi trīs reizes un esmu apkopojusi pirmos iespaidus. Ar to ir ļoti ātri jāstrādā, jo līdzko tas nožūst, to vairs nevar izkustināt no vietas. Es neieteiktu to nelielā daudzumā uzklāt pa visu seju pirms izpludināšanas. Labāk uzklāj sākumā vienu pusi - izpludini, tad otru un tad pieri. Man ir kombinētas sejas ādas tips, mans ''spīdošais'' rajons ir T zona. Es mēģināju to uzklāt kopā ar pieskaņoto sejas bāzi - tas bija pārāk matēti un viss vēlās un ķērās. Es mēģināju bez sejas bāzes, tik un tā bija ļoti matēti un tonālais pieķērās un izcēla manus normālos/sausos sejas pleķīšus. Ko es izmēģināju un, kas man strādā vislabāk ir mitrinoša, gaismu atstarojoša bāze. Šobrīd es to lietoju/testēju kopā ar Born To Glow izgaismojošu sejas bāzi. Un šī kombinācija liek sejai izskatīties matētai, bet nedaudz arī mirdzošai. Bet tik un tā, viennozīmīgi ir sajūta, ka uz sejas ir tonālais krēms - tas nav viegls, bet tai pat laikā tas sniedz pilnu sedzamību. Vēl gribētos to izmēģināt ar eļļas veida sejas bāzi. Savā ziņā, šis produkts man atgādina Maybelline Super Stay Matte tonālo krēmu, bet NYX Cosmetics viennozīmīgi piedāvā daudz plašāku un labāku toņu klāstu.
Pieejami 45 toņi

Can't Stop Won't Stop Contour Concealer

The newest contour concealer is pigment packed. But it works the same as the foundation - it's super matte and dries down super fast, so again you have to do one under eye at the time. Personally, I don't like my under eyes to look super matte, because I think that look ages me, so I don't use it with the matching foundation. But I love the coverage it gives, so I like to use it together with a more semi-matte, natural or more dewy finish foundation. Also have to point out, that applicator is amazing!
Available in 24 shades
______________________________________
Jaunākais kontūrēšanas konsīleris ir tiešām pigmentēts. Bet tas strādā tāpat kā tonālais krēms - tas ir super matēts un ļoti ātri nožūst, tādēļ ieteicams sākumā to uzklāt zem vienas acs, izpludināt un tad tāpat zem otras. Personīgi, man nepatīk ja mans zem acu rajons ir super matēts, jo manuprāt, tas manai ādai liek izskatīties vecākai, tādēļ es to nelietoju kopā ar jauno tonālo krēmu. Bet tā kā man ļoti patīk cik tas ir pigmentēts, man patīk to lietot kopā ar vidēji matētiem, dabiskiem vai mirdzoša veida tonālajiem. Vēlos uzslavēt konsīlera aplikatoru - tas ir lielisks!
Pieejami 24 toņi

Can't Stop Won't Stop Setting Powder

I don't use powder. I don't bake, I don't set my concealer under the eyes etc., but from all of the products in this collection, exactly this powder is the product that I like the most. Seriously, unbelievable. It's a beautiful, finely milled  powder, that takes away the shine when you put it on, but it doesn't make your face look super matte. Yes, the face looks matte, but it doesn't look like you've put powder on it. Of course, it depends how much powder you apply. I usually apply a super light layer on my T zone, around the nose at the very end of makeup application, just before leaving the house or when I'm about to take a makeup photo.
Available in 6 shades
______________________________________
Es ikdienā pūderi nelietoju. Es nebeikoju, es nenofiksēju konsīleri utt., bet no visiem produktiem šajā kolekcijā, tieši šis pūderis ir tas, kas man visvairāk ir iepaticies. Pilnīgi neticami. Tas ir ļoti skaists, smalka maluma pūderis, kuru uzklājot uz ādas, tiek noņemts liekais sejas spīdums, bet āda neizskatās mākslīgi matēta. Jā, seja izskatās matēta, bet tā neizskatās tā it kā tai būtu uzklāts pūderis virsū. Protams, viss ir arī atkarīgs no tā, cik daudz šis pūderis tiek uzklāts. Es parasti to uzklāju pavisam nedaudz uz savas T zonas, ap degunu, pašās beigās pirms dodos ārā, vai, kad grasos nobildēt savu dienas makeup. 
Pieejami 6 toņi

Can't Stop Won't Stop Makeup Brush

They brought out a brush especially for this foundation, but you can easily use it for any kind of cream product application. I haven't really used it yet, because I apply all my creams with a sponge, but I will put this one in my kit and will get back to you (I will post and edit here) about how I like it. 
Edit: I've finally had the chance to really get to know this brush and I have to say, that it's an amazing foundation brush! Currently it's a must-have in my kit, because it basically blends the foundation in the skin for you. No streaks, no eating up the product. It's fantastic!
______________________________________
Lai būtu pilns kompleks, zīmols ir izlaidis arī makeup otu, kas ir paredzēta tieši šim tonālajam krēmam. Bet šo otu var droši lietot arī citu krēmveida produktu uzklāšanai. Es vēl neesmu ar šo otu paspējusi kārtīgi iepazīties, jo visus krēmveida produktus uz savas ādas klāju ar sūklīti, bet es to pievienošu savam makeup kit un pēc kāda laika došu ziņu (šeit pat, šajā ierakstā) ko es par to domāju. 
Piezīme: Man beidzot ir bijis pietiekami daudz laika iepazīt šo otu tuvāk un mans rezumē ir - tā ir lieliska tonālā krēma ota! Šobrīd tā ir manā darba otu komplektā must-have, jo tā burtiski tavā vietā izdara visu darbu. Tā neveido nekādas svītras uz sejas, produkts neuzkrājas otā. Tā ir lieliska!

Complete Contour Makeup Sponge

Now NYX Cosmetics offers two makeup sponges - Flawless Finish and the new Complete Contour makeup sponge. I haven't really worked with the first sponge from them, so I can't compare both of them, but I can compare it with my beloved Beauty Blender. The first thing that is different is that NYX Cosmetics sponge is a lot denser and as you can see here in the photos, has three flat surfaces, that you can use, for example, to bake, reach areas like around your nose and eyes or to contour your face. If you've been searching for a denser sponge with, flat surfaces, you can give this one a go. I'm personally a squishy, soft sponge gal.
______________________________________
Tagad NYX Cosmetics piedāvā diva veida kosmētikas sūklīšus - Flawless Finish un jauno Complete Contour. Es īsti neesmu lietojusi pirmo viņu sūkli, tādēļ es nevarēšu salīdzināt viņus abus savā starpā, bet es varu salīdzināt ar savu iemīļoto Beauty Blender, ar kuru Tev noteikti ir bijusi saskarsme kaut kad pēdējo gadu laikā. Pirmais, kas atšiķas ir tas, ka NYX Cosmetics sūklis ir daudz blīvāks (cietāks) un kā redzi bildēs, tam ir trīs nošķeltas malas, kuras Tu vari lietot, lai piemēram, beikotu seju, piekļūtu pie grūti aizsniedzamajām sejas zonām, kā piemēram, ap degunu vai zem acīm, vai arī, protams, lai kontūrētu. Ja Tu meklē sūklīti, kas ir cietāks ar nošķeltām malām, vari izmēģināt šo. Es personiski esmu mīkstāka sūklīša piekritēja.


This article contains affiliate links.
Read the disclaimer for more info.