Meet this fall's must-have eye shadow palette!
______________________________________
Iepazīstinu Tevi ar šī rudens must-have acu ēnu paleti!

NYX Professional Makeup has finally stepped up the game with this NEW 40! shade eye shadow palette! In this palette you will find cool and warm tones, from chocolatey brown and orange to icy blue and grey, in 3 finishes - matte, metallic and satin. This is one of the palettes, that I got to see a long, long time ago in a meeting. I remember when I saw it for the first time on the screen, I thought to myself ''OMG NYX Cosmetics will fiiiinally have a big palette! I hope it will be as amazing on the eyes as it looks in the pictures!'' I really hoped that when it would launch it would end up so good, that I would want to recommend it to my sister, my friends and to you. And now months later, I finally have it, I have played around with it (there are 2 looks you can see if you scroll down) and I can finally confirm, that I am very happy with the quality of these shadows. They are pigmented, build up really well and blend out nicely. I do wish, of course, that the metallic's were even more metallic, but a little bit of Fix+ on the brush does it's magic. The warm tones remind me of the Morphe 35O palettes.  I think from all of the shades my favorite ones have to be the greens and those mustard yellow shades. They're just so gorgeous! And surprisingly I don't have similar shades in my collection. This palette will be well used in the upcoming weeks and months. 
If you're looking for a colorful palette, with more than 12 shades, I highly suggest you to pop in your nearest store, have a little swatchy swatchy time to see what I'm talking about and then treat yourself! 
______________________________________
NYX Professional Makeup beidzot ir pacēluši latiņu ar šo JAUNO 40! toņu acu ēnu paleti! Šajā paletē atrodami gan vēsi, gan silti toņi, no šokolādes brūniem un oranžiem, līdz ledaini ziliem un pelēkiem, 3 tekstūrās - matētā, metāliskā un satīna. Šī ir viena no tām paletēm, kuru es vēl paguvu redzēt sen, sen atpakaļ sapulcē. Atceros, ka tad, kad es to pirmo reizi redzēju, es pie sevis nodomāju ''WOW, NYX Cosmetics beeeidzot būs kāda lielā acu ēnu palete! Es ceru, ka tā būs tik pat lieliska uz acīm, kā tā izskatās bildēs!'' Es ļoti cerēju, ka tad, kad tā beidzot nonāktu pie mums, tā būtu tik laba, ka man gribētos to ieteikt gan savai māsai, gan draugiem, gan Tev. Un nu beidzot, vairākus mēnešus vēlāk, esmu to ieguvusi savā īpašumā, arī pāris reizes izmēģinājusi (zemāk ir 2 makeupi veidoti ar šo paleti) un varu priecīgi apstiprināt, ka nudien esmu ļoti apmierināta ar šīs paletes kvalitāti. Ēnas ir pigmentētas, ļoti smuki pludinās un viegli klājās. Protams, man gribētos, lai metāliskie toņi būtu vēl izteikti metāliskāki, bet tam palīgā es ņemu Fix+. Paletes siltie toņi man ļoti atgādina Morphe 35O paletes. Man liekas, ka no visiem toņiem man visvairāk patīk zaļie un sinepju dzeltenie. Šī palete būs ļoti iecienīta nākamās nedēļas un nākamos mēnešus. 
Ja Tu jau kādu laiku vēlies sev iegādāties lielu, krāsainu paleti, tādu, kurā ir vairāk nekā 12 toņi, es tiešām iesaku aiziet uz veikalu, izmēģināt to, lai redzētu par ko es runāju un tad ja Tev tā iekrīt sirdī un acīs, palutināt sevi!

Shop the post (pieejama NYX Professional Makeup veikalā)

This article contains affiliate links.
Read the disclaimer for more info.