Just in time for summer, Smashbox has launched a new palette called the ''The Cali Contour''. I know you should fall in love only once, but when it comes to makeup I full-heartedly believe that this rule does not apply. This palette has been my recent love. 
______________________________________
Tieši liekā priekš vasaras, Smashbox ir nākuši klajā ar jaunu paleti ''The Cali Contour''. Es zinu, ka teorētiski, Tev vajadzētu iemīlēties tikai vienreiz, bet kad tas attiecas uz kosmētiku, es no sirds ticu, ka šie noteikumi nav spēkā. Šī palete ir mana pēdējā laika mīlestība.

It's just so freakin gorgeous, I can't stop staring at it. But! Not only is it an eye candy, it also is super delicious, meaning, all six California-inspired neutral powders are super pigmented and ultra-blendable! I am obsessed with the bronzer shade. I've been wearing it every single day since I got the palette. To apply it, I use my favorite bronzer brush - the Real Techniques - Multi Task Brush. I lightly get the powder on the brush, take it off on my hand or lightly hit it off on the palette and only then I apply it on the face, because the powders are very pigmented and they work the best when you gradually layer them. Another favorite shade in the palette is the red under-toned bronzer shade, because it's the perfect matte eyeshadow! I've been reaching for this kind of shade in my other eyeshadow palettes more and more, so to have this one in this palette, for me makes it a whole face palette, because I can easily use the powders on my face and eyes. In the photo below I used only this palette for my eye makeup. Unfortunately for my pale complexion the lightest highlight shade is too dark. If there would've been a light champagne shade instead, this would've been the perfect contour palette for me. But as I have million champagne toned highlighters, it doesn't bother me and I'm using this lighter pearlescent shade only as an eyeshadow.
______________________________________
Tā ir tik skaista, ka es nevaru beigt uz viņu skatīties! Bet! Ne tikai uz to ir patīkami skatīties, to ir vēl lielāks prieks lietot, jo visi seši neitrālie toņi, kas ir radīti iedvesmojoties no Kalifornijas, ir super pigmentēti un ulta-izpludināmi! No visiem toņiem vismīļākais man ir tieši bronzeris. Es to lietoju praktiski katru dienu, kad uz sejas klāju kosmētiku. Lai to uzklātu es izmantoju savu mīļāko bronzera otu - Real Techniques - Multi Task Brush. Sākumā nedaudz paņemu pūderi uz otas, tad to viegli nedaudz notīru uz rokas vai piesitu pie paletes, lai tas, kas ir par daudz paņēmies uz otas, nokrīt nost, un tikai tad klāju to uz sejas, tādejādi iegūstot maigāku un izpludinātāku rezultātu. Vēl  viens kolosāls tonis ir sarkanā apakštoņa bronzeris, jo priekš manis tā ir ideālā matētā acu ēna. Ikdienā pēdējā laikā es pārsvarā izvēlos šāda toņa acu ēnas, tādēļ personīgi es ļoti priecājos, ka tā ir iekļauta šajā paletē, jo tādejādi es uzreiz varu paleti izmantot ne tikai, lai ietonētu seju, bet arī lai ietonētu acs plakstiņus. Foto zemāk uz acīm izmantoju tikai šo paleti. Diemžēl priekš manas gaišās sejas ādas, komplektā esošais gaišais izgaismotājs man ir par tumšu. Ja tā vietā būtu gaišs šampanieša tonis, tad šī būtu mana perfektā kontūrēšanas palete. Bet es ļoti par to nebēdāju, jo man ir miljons citi šampanieša toņa izgaismotāji, savukārt šo gaišāko toni, kas ir paletē, es izmantoju kā acu ēnu.

Shop the post (Douglas)


This article contains affiliate links.
Read the disclaimer for more info.