Continuing the current glow theme that has taken over the blog currently, because as we know, spring is for florals (groundbreaking - do you know the reference? Which movie is it from?), summer is all about the glow. NYX Professional Makeup also are joining the glow party with their own glow products. Let's have a look. 
______________________________________
Turpinot pašreizējo ''glow'' tēmu, kas šobrīd ir pārņēmusi blogu, jo kā zini pavasaris ir par un ap puķainiem rakstiem (groundbreaking - vai atpazīsti filmu?), tad vasara ir par un ap mirdzumu, izgaismotājiem, spīdīgām tekstūrām. Arī NYX Professional Makeup ir pievienojušies ballītei ar saviem ''glow'' produktiem. Paskatīsimies, kas viņiem jauns.

NYX Professional Makeup Away We Glow Strobing Cream in Bright Star

Thanks to Desi, I had been eyeing the MAC's Strobe Cream in Goldlite for a while now, so when I saw that NYX PMU is going to have one I was intrigued. I really want to test both to see how these two are similar and different. Don't know about the MAC strobe cream, but NYX PMU one is intense! You can wear it under your makeup as a primer or alone for a fresh glow. I have been really into full coverage foundations recently, thanks to my ''too-much-sugar-in-the-bloodstream'' breakouts, so I've tested it only as a primer. It works good under my current favorite: Maybelline SuperStay 24H Liquid Foundation. It doesn't exactly make my face extra dewy, but there is some freshness about it after applying the foundation. As it has gold reflects, I think it would look amazing as a strobe cream on someone with a bit of tan. On my fair complexion, the gold is just a tad bit too much. 
Available in 2 shades: Bright Star & Glow-Tini
______________________________________
Pateicoties Desi, es jau kādu laiciņu skatījos uz MAC'a Strobe Cream tonī Goldlite, tādēļ, kad redzēju, ka NYX PMU būs pašiem savs strobe cream, nolēmu nogaidīt un sākumā notestēt šo. Man ļoti gribās notestēt abus, gan MAC, gan NYX PMU un salīdzināt, cik tie ir līdzīgi un atšķirīgi. Nezinu par MAC krēmu, bet NYX'a PMU ir dieezgan intensīvs! To var lietot gan zem tonālā krēma, kā sejas bāzi jeb praimeri, gan vienu pašu, lai iegūtu svaigu mirdzumu. Tā kā pēdējā laikā izvēlos ļoti maskējošus tonālos krēmus, pateicoties maniem ''par-daudz-cukurs-asinīs'' izsitumiem, es to esmu notestējusi tikai kā sejas bāzi. Uz manas sejas tas dzīvojās diezgan labi zem mana šobrīd iecienītā Maybelline SuperStay 24H Tonālā Krēma. Nav tā, ka mana seja ir izteikti spīdīga vai mirdzoša, bet kaut kādu svaigumu tas krēms dod. Tā kā krēmā ir zelta mirdzumiņi, manuprāt, kā strobing krēms tas vislabāk izskatīsies uz tām/tiem, kam ir neliels iedegums. Uz manas bālās sejas ādas, tas zelts ir nedaudz par daudz.
Pieejami 2 toņi: Bright Star & Glow-Tini

NYX Professional Makeup Away We Glow Shadow Palette in Hooked On Glow

You probably know by now that eyeshadow palettes are my jam. I just looove me some new shadows to play with. May it be bold and colorful or soft and natural. So from all of the ''Away We Glow'' products this one is the one that speaks to me the most. As you see from the swatches, the shadows are pigmented. The palette consists of 3 matte and 7 shimmer shades. Those two top matte brown shades blend like a buttery dream! Personally I would take out the light pink shade under the green one and add a matte lighter warm brown, because I feel like the palette is missing a lighter transition shade. With that being said, I did manage to create a daytime and a night-time look. If you do check it out, have a look at it's sister - Lovebeam, because that palette stole my heart when I saw it in the store. 
Available in 2 shades: Hooked On Glow & Lovebeam
______________________________________
Tu noteikti jau esi pamanījusi, ka acu ēnas ir mana aizraušanās, mans visvisvis iecienītākais produkts, no dekoratīvās kosmētikas. Es dievinu spēlēties ar jaunām acu ēnām. Tās var būt spilgtas un krāsainas vai maigas un dabiskas. Tādēļ no visiem ''Away We Glow'' produktiem, šī palete mani uzrunā visvairāk. Kā redzi no swatchiem, acu ēnas ir pigmentētas. Paletē pieejami 3 matēti un 7 spīdīgi toņi. Tie divi augšējie matēti brūnie toņi pludinās kā sapnis! Personīgi, es no paletes izņemtu to gaiši rozā toni, kas ir zem zaļā un tā vietā ieliktu matētu, gaiši brūnu toni, jo manuprāt, paletē pietrūkst gaišs tonis ar ko izpludināt ēnas acs locījuma vietā. Tomēr, man izdevās ar šo paleti izveidot gan dienas, gan vakara grimu. Ja Tu nolem aplūkot šo paleti veikalā, noteikti apskati tās māsu - Lovebeam, jo tā nozaga manu sirdi, kad es to pirmo reizi ieraudzīju.
Pieejami 2 toņi: Hooked On Glow & Lovebeam

NYX Professional Makeup Away We Glow Liquid Booster in Glazed Donuts

As expected NYX PMU also have brought out a liquid, drop highlighter, or as they call it - a liquid booster. Comparing it to L'Oreal Paris Glow Mon Amour Highlighting Drops, this one is on steroids. L'Oreal's is a lot sheerer and a lot oilier, when NYX's PMU is bam! blinding in your face. Also another difference is that this one dries down a lot faster than L'Oreal's, which means you have to be quick when you work with it. From experience, I suggest to apply it on the face straight after you've applied the foundation, because, if you'll apply it a bit later, it will remove or move the foundation around. I think this is a fun product to use at parties or festivals.
______________________________________
Kā jau bija gaidāms arī NYX PMU ir izlaiduši savu šķidro izgaismotāju ar pipeti, jeb kā viņi paši to dēvē - šķidro būsteri. Salīdzinot ar L'Oreal Paris Glow Mon Amour Highlighting Drops, šis ir uz steroīdiem. L'Oreala izgaismotājs ir daudz maigāks un eļļaināks, bet NYX'a PMU ir bam! zib zem acīm. Vēl viena atšķirība ir tā, ka šis izgaismotājs nožūst daudz ātrāk nekā L'Oreala, kas nozīmē, ka ar to jādarbojas ātri. No pieredzes varu teikt, ka tas ir uzreiz jāmēģina uzklāt pēc tonālā krēma, citādi nogaidot un uzklājot to laiciņu vēlāk, tas vai nu pabīdīs vai noņems nost iepriekš uzklāto tonālo krēmu. Es uzskatu, ka šis izgaismotājs ir foršs produkts, ko var izmantot ballītēs vai festivālos.

NYX Professional Makeup Lip Lingerie in Glitter and Gloss

Lip Lingerie has now 3 new siblings - Lip Lingerie Glitter, Lip Lingerie Shimmer and Lip Lingerie Gloss. I don't know about you, but writing this, it almost feels like Glitter, Shimmer and Gloss are the new names of the PowerPuff Girls, haha I yet have to try the Shimmer ones, but from these two the gloss speaks to me the most. Never thought I would say this, but the glitter ones are just a bit too much glittery for my liking. 
The gloss applies evenly and feels really nice on the lips. It has a thick consistency, yet it's not sticky. I can't put my finger on it, but I think it smells of caramels. Either way it has a sweet, but not too sweet scent. Also, it lasts fairly well and comes off gradually. I really want to pop in the store and have a look at the rest of the 8 shades in the collection. Those who love glosses, definitely should check these out.  
Available in 9 shades per finish: Glitter, Shimmer, Gloss
______________________________________
Lip Lingerie tagad ir 3 jaunas māsas - Lip Lingerie Glitter, Lip Lingerie Shimmer un Lip Lingerie Gloss. Nezinu kā Tev, bet man rakstot šo, izklausās, ka Glitter, Shimmer un Gloss ir jaunie PowerPuff Girls vārdi, haha Es vēl neesmu izmēģinājusi Shimmer lūpu spīdumus, bet no šiem abiem, parastais lūpu spīdums mani uzrunā visvairāk. Nekad nebūtu domājusi, ka es to teikšu, bet tie spīdumi ar glitteriem man ir nedaudz par glitterīgu. 
Parastais lūpu spīdums klājas vienmērīgi un uz lūpām jūtas ļoti komfortabli. Tam ir bieza konsistence, bet tas nav lipīgs. Es īsti nevaru saprast, bet man liekas, ka tas smaržo pēc karamelēm. Lai vai kā, spīdumam ir maigi salda smarža. Kā arī tas diezgan ilgi turas uz lūpām un nonāk nost samērā vienmērīgi. Es noteikti gribu kādu dienu apciemot veikalu un kārtīgāk aplūkot pārējos 8 kolekcijas toņus. Ja Tev patīk lūpu spīdumi, noteikti izmēģini šos.
Pieejami 9 toņi katrā lūpu spīdumu veidā: GlitterShimmerGloss

Shop the post:This article containts affiliate links.
Read the disclaimer for more info.