Let's be honest some beauty releases are more exciting than others. Even if the new release is a set of additional nude shades to an already existing lipstick line. Yes, you have guessed right - this new release got me super excited! And you should be too! 
______________________________________ 
Atklāti runājot, daži skaistumkopšanas jaunumi ir daudz interesantāki un satraucošāki nekā citi. Pat ja šis "jaunums" ir vienkārši nude toņu papildinājums jau eksistējošai  lūpu krāsu kolekcijai. Jā, Tu pareizi uzminēji - šīs jaunās lūpu krāsas ir kolosāls jaunums! Es esmu super priecīga un tādai vajadzētu būt arī Tev!
I know, I know, you already have twenty same, but different nude lipsticks in your collection, but listen me out. These are not just some new random lipsticks. If you haven't been living under a rock, you should know that the Maybelline SuperStay Matte Ink lipsticks are phenomenal! I can't stop raving about them. Honestly. I think they are the best drugstore lipsticks out there! If by any chance you have never heard about them or dared to try them, here is the long story short: they are super pigment packed, they are long-lasting, they are not drying on the lips and they are also kiss-proof. What else could you want? The first collection that came out last year had all the reds and violets and other bold shades. There was one - Lover - that was more of an everyday shade - darker old pink/violet (I'm so bad at describing colors, haha), I have it on here, that I wore almost every single day for a month and a half. But when you wear the same shade for a longer period, it can get kind of tiring, so when I saw that these are going to come out in May (the perks of at that time working in Loreal) I was super giddy! And now I finally have them! I think the shades Poet and Seductress are going to go on rotation for the next two months. 
Which of the new five shades is speaking the most to you?
______________________________________
Zinu jau zinu, arī Tev noteikti ir jau divdesmit līdzīgas, bet dažādas nude lūpu krāsas savā kolekcijā, bet uzklausi mani, lūdzu. Šīs nav kaut kādas šādas tādas lūpu krāsas. Tu zini, ka es Tev nekad neieteiktu kaut ko par ko pati nebūtu sajūsmā! Tātad, ja Tu līdz šim neesi dzīvojusi zem akmeņa, Tu noteikti  zini, ka Maybelline SuperStay Matte Ink ir kolosālas! Es nevaru beigt tās ieteikt gan savām draudzenēm, gan Tev, manai bloga lasītājai. Godīgi, man tiešām liekas, ka viņas ir vislabākās lūpu krāsas, kuras var nopirkt Drogas! Ja nu kaut kādu iemeslu dēļ Tu tiešām par tām pirmo reizi dzirdi un nekad neesi mēģinājusi, tad īsumā: tās ir ļoti pigmentētas, tās ļoti ilgi turas uz lūpām, neliekot tām justies sausām, kā arī feins bonuss - skūpstoties tās neizsmērējas un nenonāk nost. Ko vēl vairāk var vēlēties? Pirmajā kolekcijā, kas iznāca pagājušo gad, pārsvarā bija sarkanie un violetie toņi. Tādi košāki un izteiksmīgāki. Bija viens tonis - Lover - kas vairāk bija tāds ikdienišķāks - tumšāki vecrozā/violets (man tik ''labi'' sanāk aprakstīt krāsas, haha), man uz lūpām tas redzams šeit. To no vietas valkāju gluži vai katru dienu apmēram mēnesi, pusotru. Protams, pēc laika tas apnika un es sāku ķerties pie citām lūpu krāsām. Tad kādu dienu (kad vēl strādāju Loreal) no kolēģes uzzināju, ka Maijā būs SuperStay Matte Ink kolekcijas papildinājums ar nude toņiem! Tie jaunumi tai nedēļā viennozīmīgi bija vislabākie, haha. Tagad visi toņi ir iztestēti un varu apgalvot, ka formula ir tieši tāda pati kā pirmajām lūpu krāsām. Arī nedaudz pabučojos, lai pārbaudītu noturību - viss paliek uz vietas kā nākas! :D Man kaut kā liekas, ka tieši toņi Poet un Seductress man ies visvairāk uz rotāciju. 
Kurš no pieciem jaunajiem toņiem uzrunā Tevi visvairāk?

Shop your perfect nude:


This article containts affiliate links.
Read the disclaimer for more info.