Fall is a very delicious time of the year. Not only because Spice Pumpkin Latte's are back on the menus, but because a lot of brands bring out a lot of new products. Which means -  new products to try and test. Dior is one of the brands that I follow for a long time, so getting to try out their products as a part of this job is a real treat.
______________________________________
Rudens ir viena no gardākajām sezonām gadā. Ne tikai tādēļ, ka dzērienu kartē atkal ir parādījušās Pikantās Ķirbju Lattes, bet gan tādēļ, ka daudzi zīmoli tieši ap šo laiku nāk klajā ar jauniem produktiem. Kas savukārt nozīmē - jauni produkti kurus izmēģināt un iemīļot. Dior ir viens no zīmoliem, kam sekoju līdzi jau krietnu laiku, tādēļ iespēja izmēģināt jaunākos produktus šī darba ietvaros ir kā saldais ēdiens.
Because our skin daily faces an onslaught of aggressors like UV rays, stress, and pollution, this fall Dior came out with One Essential Skin Boosting Super Serum. This is a special serum, because it detoxifies, regenerates, and boosts skin for a revitalized complexion. And that's not all. The new, more powerful formula now targets 100% of both outdoor and, for the first time, indoor toxins such as carpet, glue, varnishes, and electronic devices. Serum contains such ingredients like: retinol, vitamin C, longoza, hyaluronic acid, and bifidus. As with all serums, it should be applied on cleansed skin, morning and night, before your usual skincare routine. 
Because I had been bingeing "a little bit" on sweets recently and I just had a cosmetologist appointment this past Wednesday, I can't really comment how much my skin has been detoxified or regenerated after using the serum. But I will definitely continue using it, because I absolutely loooove the feeling when I apply it - my skin feels pampered and with a healthy glow. I very so often use it also as a primer before my foundation, because it gets quite tacky after you work it into your skin. For my face and sometimes neck, I just use one pump of it. 
______________________________________
Tā kā ikdienā mūsu seja saskaras ar daudz apkārtējās vides agresoriem, piem. UV starojums, stress un piesārņojums, Dior šoruden nāca klajā ar One Essential Skin Boosting Super Serumu. Šis ir īpašs serums, jo tas attīra, atjauno un vienlaicīgi uzlabo sejas ādas stāvokli. Pietam, tā spēcīgā formula 100% pasargā ne tikai no āras, bet arī pirmo reizi, no iekštelpu agresoriem kā paklāju, līmju, laku un elektronisko ierīču toksīniem. Seruma sastāvā atrodams retinols, C vitamīns, longoza, hialuronskābe un bifīds. Kā ierasts serums jālieto uz attīrītas sejas no rīta un vakarā pirms ierastajiem dienas/nakts krēmiem. 
Tā kā es biju "nedaudz" uzsēdusies uz saldumiem un tikai šo trešdien biju pie kosmetologa, nevaru īsti vēl komentēt to cik ļoti mana āda ir attīrījusies un uzlabojusies viņu lietojot. Bet es noteikti turpināšu viņu lietot, jo man ļoooti patīk tā sajūta uz ādas pēc tā uzklāšanas. Āda jūtas palutināta un veselīga. Bieži vien izmantoju viņu arī kā divi vienā - ne tikai kā serumu, bet arī kā tonālā krēma bāzi, jo tas kļūst viegli lipīgs pēc tam, kad tiek iestrādāts ādā. Lai noklātu visu seju pietiek tikai ar vienu dozatora izdoto daudzumu, dažreiz pat paliek pāri arī kaklam. 
I had really high hopes for this new foundation, but unfortunately me and Diorskin Forever Perfect Mousse didn't hit it off. But it doesn't really surprise me. My face recently has been a bit, to say it ever so lightly, a pain to deal with. It used to be combination, but now even though it still kind of counts as combination, because my cheeks are normal, my T zone has gone so oily like there is no tomorrow. I used to be able to wear foundations for a couple of hours before they started to break apart. Now? It's a matter of an hour. My face is not oily only for the first 5 minutes when I have a mud mask on. But, here comes the best part, even though I have a very oily face, if I put a foundation that is matte already when you apply it, it looks horrible. And it doesn't matter what kind of base I have underneath it. I've tried it all. 
As this foundation has a mousse texture, I suggest using a brush or even your fingers, I couldn't blend it out with a sponge. It's instantly matte when you blend it out on the skin, and at the same time it has a light coverage. I honestly cannot rate this foundation, the only thing I don't understand about it is the shade. How come the concealer in 010 Ivory has a nice yellow undertone and is decently light, but the foundation in 010 Ivory has a pink undertone and is waaay to dark to be the lightest shade in the range?
______________________________________
Man bija lielas cerības uz šo jauno tonālo krēmu, bet diemžēl mēs ar Diorskin Forever Perfect Mousse tā arī nesadraudzējāmies. Bet ja godīgi tas mani nepārsteidz. Mana seja pēdējā laikā ir kļuvusi, maigi sakot, ļoti cimperlīga. Mana sejas āda mēdza būt kombinēta, nu labi, viņa joprojām skaitās kombinēta, jo vaigi ir normāli, bet mana T-zona tagad ir kļuvusi tik taukaina, ka liekas viņa ražo eļļu priekš pāris gadiem uz priekšu. Agrāk tonālie krēmi uz sejas turējās pāris stundas pirms tie sāka sadalīties. Tagad? Tas ir stundas jautājums. Man liekas, ka mana seja nav taukaina tikai pirmās 5 minūtes pēc mālu maskas uzklāšanas. Bet interesantākais ir tas, ka lai arī man ir izteikti taukaina sejas āda, ja es uz sejas uzklāju izteikti matētu tonālo krēmu - tā izskatīsies pēc katastrofas. Un to nemaina arī apakšā paliktās sejas bāzes. 
Tā kā šim tonālajam krēmam ir uzputota krēma tekstūra, iesaku to uz sejas klāt vai nu ar otu vai ar pirkstiem. Ar sūklīti man galīgi nesanāca to izpludināt vienmērīgi. Uzklājot uz sejas ādas tas uzreiz ir matēts un tam ir ļoti viegla sedzamība. Godīgi sakot es nevaru novērtēt šo tonālo krēmu, jo tas nav priekš manis. Vienīgais, ko es nesaprotu ir tonis. Kā tas ir iespējams, ka konsīleris tonī 010 Ivory ir patīkami dzeltens un pietiekami gaišs, bet tonālais krēms tonī 010 Ivory ir rozā un daudz par tumšu, lai būtu visgaišākais pieejamais tonis.
The Diorskin Forever Undercover Concealer has become a key member in my "no makeup makeup" team. The shade 010 Ivory has a nice yellow undertone and is semi-light. I would prefer to have a lighter shade, but I make it work. It is not extra high coverage, but with it you can easily lightly cover up imperfections. For under my eyes I would use this and my trusty Catrice concealer mixed together. For days when I want to have a light base and just cover up some spots, I put it all over my face and with a buffing brush blend it out. After blending it in it almost becomes invisible and lightly matte. To blend it out I suggest at the beginning to use a brush and only then go over and blend it all out using a sponge. That way the sponge soaks up less product and you can blend it out even more seamlessly not loosing the coverage.
______________________________________
Jaunais Diorskin Forever Undercover Konsīleris ir kļuvis par neatņemamu "minimāls makeup" komandas biedru. Gaišākajam tonim 010 Ivory ir patīkami dzeltens apakštonis un tas ir vidēji gaišs. Es protams būtu priecājusies, ja šis tonis būtu izteikti gaišāks, bet esmu atradusi veidu kā ar to strādāt. Tam nav izteikti liela sedzamība, bet ar to ļoti smuki un dabiski var viegli nomaskēt nepilnības, Zem acīm gan man patīk to sajaukt kopā ar savu iemīļoto Catrice konsīleri. Dienās, kad man negribas neko ļoti daudz uz sejas, bet gribas, lai sejas bāze būtu vienmērīga, es to uzklāju pārsvarā uz apsārtumiem, izsitumiem un šur tur vēl pa vidu un ar lielu kabuki veida otu to izpludinu pa visu seju. Gandrīz kā tonālo krēmu. Pēc izpludināšanas tas kļūst praktiski neredzams un viegli matēts. Lai to izpludinātu es sākumā iesaku izmantot otu - uzklāt kur nepieciešams un viegli izpludināt. Tikai pēc tam pāri pāriet ar sūklīti, tādejādi tiek mazāk uzsūkts produkts, plus labāk tiek izpludināts konsīleris. 
The Dior Metalizer Eyes & Lips Cream Shadow was one of the new fall products from Dior that I really wanted to try. Especially this shade - 548 Copper Power - because over the years I have grown a weakness to these kind of shades and let's be honest copper sums up fall just perfectly. When you get it out of the tube it has a very liquidy consistency (before shake well), but it gets hard very fast, so you have to work with it quickly, one eye at a time. To get it looking extra pigmented I use a finger and dab it on the lid. To make it look softer I apply and blend it out with a brush. It works well with powder eye shadows as well. The only thing I want you to know is to keep in mind that it can tingle your lid. My right eye has some texture on the lid and is a bit sensitive, so whenever I apply this cream shadow, my lid tingles and kind of itches. But after it has dried and a while has passed the feeling goes away and it's all good. It's long lasting, with or without a primer underneath. To remove it I use my regular micellar water.
______________________________________
Dior Metalizer Acu & Lūpu Krēmveida Ēnas bija viens no tiem Dior rudens jaunumiem, ko es ļoti vēlējos izmēģināt. It īpaši toni - 548 Copper Power - jo pēdējo gadu laikā mana mīlestība pret šo rūsgani oranžo toni ir tikai augusi, pietam šis tonis tik ideāli raksturo rudeni, vai ne? Kad ēnas tiek izspiestas no tūbiņas tām ir ūdeņaina konsistence (sākumā neaizmirsti tūbiņu sakratīt, saku no pieredzes :D), tādēļ ar tām jādarbojas ātri - sākumā klājam un izpudinam uz vienas acs, pēc tam uz otras. Darīt to paralēli pa solīšiem īsti nesanāks, ja nu vienīgi esi gatava katru reizi no tūbiņas spiest ārā vairāk un vairāk produkta. Lai iegūti izteikti spēcīgu pigmentu, uz plakstiņa to uzklāju ar pirkstu. Lai iegūtu maigāku efektu - klāju un izpludinu ar otiņu. Tās labi sastrādājas arī ar pūder ēnām. Vienīgais par ko es gribu pabrīdināt - tās var nedaudz kairināt plakstiņu. Man uz labā plakstiņa ir nedaudz tekstūra un vispār tas plakstiņš ir nedaudz jūtīgāks par otru, tādēļ, kad es šīs ēnas uzklāju sajūta ir nedaudz nepatīkama, uzreiz gribas nomazgāt. Bet ja ļauj tām nožūt, pēc kāda laika sajūta pāriet un ir ok. Tās ir ilgnoturīgas gan ar, gan bez bāzes apakšā. Lai tās noņemtu, izmantoju savu ierasto micelārūdeni.
Even though this Dior Addict Lip Glow Pomade is not a Fall 2017 noveltie, I realized that I have never talked about it here on the blog, so I decided to use this time to finally do so, because this is my all time favorite Dior product. It is sooo good that I have made a lot of people around me fall in love with it. For me it's THE Dior product that you have to own. I use it every single day - morning, during day, before bed. I use it alone or under lipstick. Before bed I apply it generously and use it as a mask for my lips. It gives intensive care to your lips and you can actually feel it right away after application. Because it has a natural rosy tint to it your lips look more plump, more shiny, more everything! The oil-gel texture feels so pleasant on the lips that even now writing about it I had to put it on, haha. MUST HAVE!
______________________________________
Lai gan Dior Addict Lip Glow Pomade nav šis rudens jaunums, es konstatēju, ka neesmu par to līdz šim blogā vēl ne vienu reizi rakstījusi, tādēļ izmantoju šo brīdi, lai beidzot par to uzrakstītu, jo šis ir mans visu laiku mīļākais Dior produkts. Šis balzāms ir tiiik labs, ka esmu jau daudzus cilvēkus padarījusi atkarīgus no tā. Manuprāt, šis ir THE Dior produkts, kuram būtu jābūt katras īpašumā. Es to lietoju katru dienu - no rīta, pa dienu, pirms gulētiešanas. Lietoju vienu pašu vai zem lūpu krāsām. Vakaros pirms dodos gulēt es to bagātīgi uzklāju uz lūpām un lietoju kā lūpu masku. Tu burtiski jūti to cik intensīvi tavas lūpas tiek pabarotas pēc tam, kad to uzklāj. Tādēļ, ka balzāmām ir viegli rozā tonis, lūpas izskatās daudz pilnīgākas, daudz spīdīgās! Eļļas-gēla tekstūra uz lūpām ir tik patīkama, ka tagad rakstot, es ar vienu roku meklēju to savā somā, lai varētu to uz uzklātu uz lūpām, haha. MUST HAVE!
I have slowly started to get back to lipsticks. There was a time this year, I think starting from April until September when I didn't wear lipsticks at all (for blog or instagram pictures it doesn't count), just lip gloss or the Dior Lip Pomade. I was pretty much over the matte lip trend. But now I'm kind of getting back to liking it and wearing it more often. So when I had to decide what to pick from the lip department to try I chose the new Dior Rouge Dior Liquid Lip Stain. I went for a quite light shade - 221 Chic Matte - but I chose it because it's one of those shades that goes well together with basically every look. This lipstick feels really lightweight on the lips so you can't feel it when it's on. It's pigment packed, but my favorite thing about it is the doe-foot applicator. It hugs the lips so perfectly. The only thing about it that I'm not really a big fan of is how it looks after a while. It kind of breaks apart on the lips. It's hard to explain, but I also gave it to my sister to try and she had the same "effect" after a couple of hours. Maybe it's this shade that works like that? You know like there always are some issues with purple lipsticks, because that shade is harder to produce? Either way now I try to apply it as less as possible, so there is less product to break apart and blend it out/work in with my finger for a light color on the lips.
______________________________________
Es lēnītēm atkal sāku atgriezties pie lūpu krāsām. Šogad bija vien brīdis, man liekas, ka sākot no Aprīļa līdz pat Septembrim, kad es praktiski vispār nelietoju lūpu krāsas (priekš bloga, instagram bildēm neskaitās), tikai lūpu spīdumus vai Dior lūpu pomādi. Man vairs nebija aktuāls matēto lūpu trends. Bet tagad es kaut kā lēnītām atkal atgriežos pie tā un esmu pamanījusi, ka biežāk arī izvēlos tieši matētās/satīna lūpu krāsas. Tādēļ, kad man bija jāizlemj ko izmēģināt no jaunumiem priekš lūpām es izvēlējos Dior Rouge Dior Liquid Lip Stain. Izvēlējos diezgan gaišu toni - 221 Chic Matte - jo šis konrētais tonis, manuprāt, piestāv praktiski jebkuram makeup tēlam. Šo lūpu krāsu pēc uzklāšanas praktiski nevar just uz lūpām - tā ir ļoti viegla. Tā ir izteikti pigmentēta, bet no visa visvairāk man patīk tieši aplikātors. Tas tik fantastiski ieskauj lūpas, līdz ar ko uzklāt lūpu krāsu nav pilnīgi nekādas problēmas. Vienīgais kas man īsti nepatīk ir tas kā lūpas izskatās pēc pāris stundām. Lūpu krāsa tā kā sadalās, sabrūk, man grūti to noraksturot, bet es iedevu izmēģināt viņu arī māsai un viņai bija tieši tāds pats "efekts" pēc pāris stundām. Varbūt tā ir tikai ar šo toni, jo tas ir diezgan gaišs? Līdzīgi kā parasti ir problēmas ar violetajām lūpu krāsām, jo tieši to toni ir grūtāk uzformulēt? Lai vai kā tagad es mēģinu to klāt pēc iespējas mazāk, lai būtu mazāk produkta, kam sadalīties un izpludinu/iestrādāju to ar pirkstiem.  This article containts affiliate links.
Read the disclaimer for more info.

Photography: Līva Bambale
Edit and Concept: Laura Alksne
Location: SemaraH Hotel Lielupe